GEORGE – ONE MAN BAND

To znakomita opcja każda uroczystość, zarówno ta mniejsza jaki i większą, skierowana do tych z Państwa, którzy szukają kameralnej oprawy muzycznej w formie występu wykonawcy solo jako One Man Band ( instrumenty klawiszowe+ vocal) wraz z profesjonalnym prowadzeniem całej uroczystości.

Opcja ta będzie odpowiednia dla różnego rodzaju uroczystości prywatnych takich jak przyjęcia ślubne, uroczyste kolacje eventy, imprezy firmowe, plenery, a także różnego rodzaju uroczystości rodzinne oraz na większe uroczystości takie jak wesela, studniówki, bale gimnazjalne.
Od kilkunastu lat występuje nie tylko w Polsce, ale również na pasażerskich statkach wycieczkowych w rejsach dookoła świata.

Bardzo szeroki repertuar od standardów muzyki jazzowej, evergreenów, rock&rolla po utwory muzyki tanecznej, największe przeboje muzyki disco lat 60, 70, 80-tych po najnowsze przeboje muzyki polskiej oraz międzynarodowej oraz rytmy latino-amerykańskie.

Na życzenie istnieje możliwość wzbogacenia występu o bloki muzyczne z zastosowaniem muzyki mechanicznej jako tzw. DJ/prezenter muzyki.

Dzięki wszechstronności zapewniam Państwu oprawę muzyczną uroczystości na wysokim poziom artystycznym, różnorodność stylów, repertuaru na każdą uroczystość dla każdej grupy wiekowej wraz z profesjonalnym prowadzeniem całej imprezy.