TWOJE PARTY

Najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla osób, które szukają oprawy muzycznej na wysokim poziomie artystycznym różnego rodzaju imprez okolicznościowych firmowych oraz rodzinnych od muzyki klasycznej po muzykę taneczną.

Członkowie zespołu to zawodowi muzycy z dużym doświadczeniem w pracy nie tylko na scenach polskich i zagranicznych, ale również koncertujący na scenach i w teatrach na wycieczkowych statkach pasażerskich takich jak np. Princess Cruise Line, NCL, Royal Caribbean Line oraz Costa Cruise Line w rejsach dookoła świata.

W związku z kontraktami zagranicznymi i występami na wszystkich kontynentach świata dla międzynarodowej publiczności program wykonawców jest bardzo szeroki, od muzyki klasycznej, standardów muzyki jazzowej, evergreenów, największych przeboi muzyki tanecznej lat 60,70,80 –tych i obecnych po rytmy latino-amerykanskie jak również po niezapomniane stare i nowe przeboje muzyki polskiej.

Dzięki wszechstronności muzycznej wykonawców możemy zapewnić Państwu oprawę muzyczną różnych uroczystości zapewniając jednocześnie wysoki poziom artystyczny.

Twoje Party to nie tylko profesjonalna muzyczna oprawa artystyczna części oficjalnej uroczystości w wykonaniu muzyków klasycznych,solistów operowych, ale również oprawa muzyczna części rozrywkowej w wykonaniu doświadczonych zawodowych muzyków występujących jako soliści pianiści, ale także w Duecie, Trio wykonując muzykę taneczną wraz z profesjonalnym prowadzeniem uroczystości.
To także opcja występu solo jako One Man Band lub jako prezenter muzyki/DJ.

Twoje Party to także możliwość skorzystania z odpowiedniego pojazdu dla Młodej Pary na ten jedyny wyjątkowy dzień, a także skorzystania z opcji video filmowania oraz sesji zdjęciowej w profesjonalnym studio fotograficznym oraz w miejscu odbywania imprezy okolicznościowej.

Chętnie doradzimy i pomożemy w doborze najbardziej odpowiedniej i optymalnej opcji dla Państwa.
Wszystko dostosowane do gustów słuchacza jak i Państwa w odpowiedniej konfiguracji zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem i tematem uroczystości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją i kontaktu w celu rezerwacji.
Na specjalne życzenia możemy stworzyć opcję, która byłaby odpowiednia dla Państwa imprezy.